Afşin’de Doğalgaz kullanıcıları Petek Temizliği yaptırmalı!

Afşin’de Doğalgaz kullanımı hızla yaygınlaşıyor.
Ozan Profesyonel Temizlik Hizmetleri yetkilisi Ozan Mehmet Culfa,Doğalgaz kullanmaya başlayan ev ve iş yerleri için Petek Temizleme hizmetine başladıklarını belirterek,Isı verimliliği açısından Peteklerin temizlenmesi gerekir dedi.
Afşin Doğalgaz nimetinden faydalanmaya başladı diyen Ozan Profesyonel Temizlik Hizmetleri yetkilisi Ozan Mehmet Culfa,Bizlerde Afşin halkına farklı bir hizmet sunmak amacıyla Petek Temizliğine başladık.Ozan Profesyonel Halı Yıkama iş yerimizde deneyimli personellerimiz tarafından artık Petek temizliği de yapılmaktadır dedi.
Zamanla peteklerin iç yüzeylerinde kireç, çamur, balçık ve korozyon artıkları birikerek ısınma veriminin düşmesine neden olur. Peteklerde oluşan bu kirliliklerin özel makine ve kimyasallarla sistemden uzaklaştırılmasına petek temizliği denir diyen Ozan Profesyonel Temizlik Hizmetleri yetkilisi Ozan Mehmet Culfa,Petek temizliği yapılırken sirkülasyon hızı ve ısının petek kanalları içerisindeki hareketi artar.,Kirliliklerin (çamur, balçık, kireç) sistemden uzaklaştırılması sonucu sistemdeki sıvı akışı daha düzenli hale gelir ve böylece verim artar. Verim artmasıyla yakıt tasarrufunda ve ısıtma da %20-30’a varan artışlar gözlemlenir.Petek temizliği tamirat işi değildir. Bir bakım olayıdır. Firmamız petek temizliği konusunda profesyonel hizmet vermektedir.Kesinlikle tavsiye ediyoruz dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir