Afşin’de Doğalgaz Ön Abonelik kayıtları başladı!

ARMADAŞ tarafından Afşin’de Doğalgaz Ön Aboneliklerine ilişkin yapılan açıklamada,Doğalgaz Ön Aboneliklerinin başladığı bildirildi.

Divriği-Elbistan-Afşin hattında gerçekleşen Doğalgaz Dağıtım çalışmaları son hızla devam ederken,ARMADAŞ Afşin-Elbistan Altyapı ve İşletme Müdürü Cihangir Turan,bir açıklama yaparak,Afşin’de ARMADAŞ tarafından açılan Abonelik Bürosunda Ön abonelik işlemlerine başlandığını belirtti.

Dün Afşin Haber Merkezine açıklama yapan ARMADAŞ Afşin-Elbistan Altyapı ve İşletme Müdürü Cihangir Turan,19 Mart itibari Afşin Kaymakamlığı karşısında ön abonelik  dediğimiz abonelik alım işlemleri başlayacaktır.Biz bu gece itibari ile afişlerimizi bilbordlara astık sizlerde görmüşsünüzdür.Vatandaşlarımıza adres bilgilerimizi de ulaştırdık.Alt yapısını tamamladığımız Afşinbey mahallemizde  servis kutularımızı koyduğumuz bölgelerde ön abonelik almak isteyen bugün itibari ile başlayacaktır. Tüm Afşin halkımıza hayırlı uğurlu olur. biz exel formatında alacağız vatandaşlarımızın müracatlarını adres ve telefon bilgileri ile abonelikle büromuz 20 gün tadilatı devam ediyor  sistemimizi kurduğumuzda da vatandaşlarımızı arayıp para yatırmalarını bilgisayar kayıt işlemlerini fili aboneliklerini gerçekleştirmiş olacağız dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir